כתיבת תוכן

כתיבת תוכן

שמירה על הכללים

שמירה על הכללים

צמיחה

צמיחה

טיפול יום יומי

טיפול יום יומי

קידום לדף הראשון

קידום לדף הראשון

צוות מנצח

צוות מנצח

077-9311811

077-9311811

כתיבת תכנים לאתר שלכם

 

 

כולם רוצים תוכן מקורי, אז איך באמת עושים את זה ? להמציא את עצמנו מחדש כל הזמן, לתת ערך, איך באמת עושים את זה ? למה באמת אסור להעתיק תכנים ? שאלות אלה ואחרות מעסיקות את מיטב המוחות בתחום בוני האתרים אך בדיוק כמו דף הבית של גוגל שהוא פשוט מאוד וחזק מאוד מאוד כך גם התשובה לשאלה הזו, רוצים לקדם את האתר שלכם? בקשו את הדברים הנכונים מהמקדם, בקשו כתיבת תוכן מקורי ע"י אמן.

מי זה האמן ? האמן הוא מישהו שיוצר, מוחו קודח ממחשבות והמילים עולות וגואות ממחשבותיו, אתם טרודים בניהול העסק שלכם, כל מה שתכתבו יכול להיות יותר מדי מקצועי או לחילופין שטחי מדיי, צריך מישהו מקצועי וחיצוני שיכתוב תוכן מקורי, כלומר, עליכם לספר במילים שלכם על העסק שלכם והכותב יעלה זאת על הכתב בצורה מתאימה למנועי החיפוש ומשתלמת לגולשים לכם, זו המחשבה וזה הכיוון, המאמר לא יהיה ברמה אקדמית עם ביבלוגרפיה, המאמר יהיה חיבור המציף ערך לגולש ו"מדבר" בשפה פשוטה ונהירה לכולם, "ההשראה לכתיבת מילים אלה נלקחה מגוגל" לא להעתיק ! ה"קופי פייסט" המפורסם לא טוב כאן. הוא יקטלג את האתר שלכם כאתר מעתיקן ! איך מישהו יידע אתם שואלים ? האמינו ושוב האמינו, הם יודעים !

אתר מעתיקן יירד בדרגות ויקבל עונש זמני עד קבוע והדבר עלול להשפיע בצורה מאוד שלילית על האתר, קידומו, רווחיו של העסק ובסופו של דבר חייו של העסק שלנו.

 

אנו מציעים :

* כתיבת מאמרים מקוריים.

* שידרוג תוכן קיים באתרי לקוחות.

* מחקר מילות מפתח.

* הטמעת מילות מפתח רלוונטיות בתוך טקסט והתאמתם למנועי החיפוש.

 

חייגו לייעוץ מקצועי ראשוני, תוכלו להבין כבר מהקשר הראשוני את רמת השירות הגבוהה.

 

נייד - 053-5554654   /  משרד - 077-9311811   /  פקס - 077-9355157

 

או מלאו פרטים ציינו שעות נוחות ליצירת קשר ונחזור אליכם.

Success! Message received.

כתיבת תכנים

 
. . .